נעים להכיר,
אנחנו Two guys

משרד בוטיק לניהול מדיה עם ניסיון של כמעט 20 שנה בעולם הדיגיטל, השירות והמכירות. ההתמחות שלנו היא בניהול מדיה בתחום הבריאות והרפואה, שעושים את צעדיהם הראשונים בעולם הדיגיטל. שיווק דיגיטלי למרכזים רפואיים ומרפאות אינו דומה לשיווק מוצר או שירותים בתחומים אחרים, ודורש הבנה מעמיקה בתחום הידע, בסוג הלקוחות ובהתאמת האמצעים להגעה אליהם. 

תוך שימוש בכלים המתקדמים ביותר ובנוסחאות שיווקיות שהוכיחו את עצמן פעם אחר פעם, אנחנו עוזרים לכם להפוך לקוחות פוטנציאליים ללקוחות ביומן, ובפועל להגדלת המרפאה.

מרכזים רפואיים? מרפאות פרטיות? חברה להפצת תרופות? צריכים להגיע להרבה לקוחות חדשים בזמן קצר? אנחנו נעשה את מה שאנחנו יודעים, כדי שאתם תוכלו לעשות את מה שאתם יודעים- בראש שקט. המעטפת השיווקית שלנו תדאג לנראות שלכם, כך שתוכלו להעניק את הטיפול הטוב ביותר ללקוחות המדויקים ביותר, מבלי לבזבז זמן ואנרגיה יקרים.

בשנים האחרונות מערכת הבריאות עוברת תהליך התפתחות מואץ, כששירותי רפואה רבים עוברים למגזר הפרטי. כעסקים פרטיים, מרפאות ומרכזי רפואה צריכים דרכים חדשות להגיע ללקוחות, וכאן אנחנו נכנסים לתמונה. המשרד שלנו מתמחה בהבנת שני הצדדים של המטבע: מצד אחד, אנחנו בקיאים באתגרים הייחודיים של רופאים וחברות רפואה עם כניסתם לעולם הדיגיטלי, ומצד שני, אנחנו מומחים בהבנת תהליכי קבלת החלטות של הצרכן עת בחירתו בשירות רפואי.

מה הסוד שלנו?

נסיון, נסיון, נסיון.
לא כל סוכנות דיגיטל יכולה לעמוד מאחורי ההבטחות שלה.
אבל אנחנו באים עם קילומטראז' נסיון, והמספרים מדברים בעד עצמם.
קמפיינים מוצלחים, לידים חמים ונראות מוכחות ומקצועית ברשתות.

איך אנחנו עושים את זה?
KNOW, LIKE, TRUST

להכיר

קודם כל, הלקוח מבקש לדעת מי אתם: אנחנו מתחייבים לייצר מעטפת שיווקית עם נוכחות בולטת ומקצועית במדיה, כך שקהל הלקוחות הפוטנציאליים שלכם ידע שאתם קיימים!

לחבב

כדי שהמטופלים יקבעו אצלכם תור, הם צריכים יותר פרטים מאשר שם. החשיפה שלכם צריכה להיות מדויקת ואפקטיבית, כדי שמה שאתם מציעים למטופלים ייראה מתאים עבורם. אנחנו מתחייבים לייצר עבורכם את הגשר בין השירותים המקצועיים שאתם נותנים לבין המטופלים שזקוקים לכם בדיוק. לשם כך, נשתמש בכל אמצעי השיווק הדיגיטלי העומדים לרשותנו, כך שכל מטופל.ת שמכיר.ה אתכם, ירצה להכיר אתכם יותר לעומק.

לסמוך

חשוב לזכור שלא כל מטופל.ת שהתחבר.ה לאווירה הכללית שאתם משדרים, יקבע אצלכם תור. אדם הסובל ממחלה, או לחילופין אדם המבקש לעבור ניתוח או הליך רפואי אחר, צריך להכיר את הגוף שנותן לו שירות, בדיוק באותו האופן שאתם כרגע מבררים מי אנחנו ובודקים אם ניתן לסמוך עלינו. אנחנו מתחייבים לדאוג לנראות המקצועית ביותר, כך שהמטופלים המתאימים ביותר לא רק יתוודעו אליכם, אלא יאמיו בכם ויקבעו תור במקום.

השיווק הדיגיטלי שלנו נתפר בהתאמה אישית לכל עסק, ומאפשר למטופלים שלכם להתרשם מכם, מהיתרונות הייחודיים שלכם והפתרונות שרק אתם יכולים להציע, בלחיצת כפתור. עם הקפדה על מקצועיות, מערך נתונים עשיר ומבוסס שמתעדכן כל הזמן ונוסחה שיווקית שעובדת, נבנה עבור העסק שלכם את פלטפורמת התוכן המשלימה להצלחה בטוחה של השירות הרפואי שלכם.

דואגים שלא יהיה בנינו חיבור?

אל תדאגו. אחד הדגלים במשרד שלנו הוא שאין התחייבות תקופתית.
למה? כי המוניטין שלנו שומר על עצמו גם בלי חוזה דרקוני. טוב לכם איתנו? תמשיכו.
אנחנו עובדים יחד תקופה ואתם לא מתחברים? הכול בסדר, תוכלו להפסיק את השירות, מבלי לתת הסברים ומבלי להתחייב. לאחר שהסרנו את המכשול הזה, אפשר להתחיל לעבוד ולהביא תוצאות!